Technik-Elektryk/telekomunikacja

Do zadań zatrudnionej osoby będą należały:

· montaż i instalacja urządzeń światłowodowych,

· budowa przyłączy światłowodowych wraz z podłączeniem usług u klientów,

· usuwanie awarii i usterek,

· wykonywanie pomiarów

Nasze oczekiwania:

·  chęć nauki oraz zdobywania doświadczenia w projektach z branży telekomunikacyjnej,

· prawo jazdy kategorii B,

· mobilność i dyspozycyjność,

· znajomość języka angielskiego (konieczna),

· komunikatywność oraz samodzielny sposób pracy.

Dodatkowymi atutami będą:

· doświadczenie na podobnym stanowisku (spawanie światłowodów),

· znajomość branży telekomunikacyjnej/budowlanej,

· wykształcenie techniczne.

Oferujemy:

· możliwość zdobywania nowych kompetencji oraz dalszego doskonalenia umiejętności zawodowych,

· interesujący zakres zadań,

· szkolenia FO,

· niezbędne narzędzia pracy,

· umowę atrakcyjne zarobki

· prace w młodym i energicznym zespole.

Zainteresowanych prosimy o nadesłanie CV ze zdjęciem.
Chętnie nawiążemy współpracę z osobami posiadającymi własną działalność gospodarczą.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

W aplikacji prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.

Aplikacje prosimy wysyłać na adres: jm@mactel.pl

W przypadku pytań prosimy o kontakt pod numerem tel. +48 504 189 043