Zatrudnimy asystenta kierownika projektu do pracy na terenie Niemiec.

Do zadań zatrudnionej osoby będą należały:

·         wsparcie kierownika projektu w zakresie komunikacji ustnej i pisemnej w j. niemieckim,

·         udział w procesie realizacji projektów,

·         nadzór nad podwykonawcami,

·         bieżące ustalenia z niemieckim Inwestorem,

·         kontakt z lokalnymi urzędami/mieszkańcami.

Nasze oczekiwania:

·         chęć nauki oraz zdobywania doświadczenia w projektach z branży telekomunikacyjnej,

·         dobra znajomość oprogramowania MS Office,

·         prawo jazdy kategorii B,

·         mobilność i dyspozycyjność,

·         biegła znajomość języka niemieckiego (konieczna),

·         gotowość do podjęcia pracy w Niemczech,

·         komunikatywność oraz samodzielny sposób pracy.

Dodatkowymi atutami będą:

·         doświadczenie na podobnym stanowisku,

·         znajomość branży telekomunikacyjnej/budowlanej,

·         wykształcenie techniczne.

Oferujemy:

·         możliwość zdobywania nowych kompetencji oraz dalszego doskonalenia umiejętności zawodowych,

·         interesujący zakres zadań,

·         niezbędne narzędzia pracy,

·         atrakcyjne zarobki.

Zainteresowanych prosimy o nadesłanie CV ze zdjęciem.
Chętnie nawiążemy współpracę z osobami posiadającymi własną działalność gospodarczą.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

W aplikacji prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.

Aplikacje prosimy wysyłać na adres: mt@mactel.pl

W przypadku pytań prosimy o kontakt pod numerem tel. +48 608 330 300