FOTOWOLTAIKA: PROJEKTANT

Aktualnie poszukujemy pracownika ze znajomością branży elektrycznej/energetycznej do zespołu projektowego realizującego i rozwijającego projekty farm fotowoltaicznych.

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:

• Sporządzanie dokumentacji budowlanej, wykonawczej i powykonawczej branży elektrycznej,

• Udział w procesie realizacji projektów,

• Prowadzenie uzgodnień z Operatorami Energetycznymi.

Nasze oczekiwania:

• Chęć nauki oraz zdobywania doświadczenia w projektach z branży energetycznej,

• Dobra znajomość oprogramowania AutoCAD,
• Prawo jazdy kategorii B,
• Mobilność i dyspozycyjność.

Dodatkowymi atutami będą:

• Doświadczenie na podobnym stanowisku,

• Znajomość branży OZE.

Oferujemy:

• Możliwość zdobywania nowych kompetencji oraz dalszego doskonalenia umiejętności zawodowych,

• Interesujący zakres zadań,
• Niezbędne narzędzia pracy,

• Pracę w młodym zespole,
• Korzystne zarobki.

Zainteresowanych proszę o przesłanie CV na adres: ms@mactel.pl

lub kontakt telefoniczny: 504 189 907

W aplikacji prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.